Restaurace s cukrárnou a kavárnou

Tato rodinná restaurace s cukrárnou a kavárnou se nachází v klidné části Dvora Králové nad Labem – v Podharti. Návštěvníci restaurace mohou využít blízkosti lesa k příjemným procházkám s krásným výhledem na město Dvůr Králové nad Labem. Restaurace je umístěna do rodinné zástavby a její prostory jsou v přízemí rodinného domu.

Restaurace

Restaurace disponuje společenským salónkem, který je možné využít k různým rodinným, pracovním a společenským akcím.kapacita salónku je 45 – 50 míst.

Je zde možné uspořádat svatební hostinu, maturitní večírek, srazy tříd, rodinné oslavy,promoce, večírky…Vzhledem k tomu, že salónek je možné uzavřít a tím zajistit dostatečné soukromí, je vhodný i pro smuteční posezení.

Dominantou restaurace je oboustranný krb, jehož teplo a pohled na plápolající oheň navozují příjemnou domácí atmosféru.

V přední části restaurace jsou 3 boxy, každý s kapacitou 8 míst. Součástí přední části restaurace je cukrárna a dětský koutek pro malé i větší děti.

 


Cukrárna

cukrárně –restaurace, která je rovněž v přední části je možné vybírat z velkého množství zákusků, které dovážíme od soukromých výrobců.

Zajímavostí naší restaurace – cukrárny je , že tyto zákusky jsou vyráběné novou moderní technologií.Po konzumaci zákusků máte příjemný pocit lehkosti a spokojenosti. Spokojeni budou příznivci ovocných dezertů i dezertů s lehkými krémy.

Nabídka je doplněna několika tradičními zákusky.

V cukrárenské části naší restaurace je možné potěšit i srdíčka nejmenších návštěvníků. Po té, když se děti sklouzly na klouzačce a pohrály si v dětském koutku vybaveném spoustou hraček,mohou si vybrat i nějaké překvapení. Ta jsou ukryta buď v čokoládě, nebo je to hračka s bonbóny a mnoho dalších.

V naší restauraci – v cukrárenské části můžete ochutnat domácí zmrzlinu, kterou nabízíme celoročně, vyrábíme i různé zmrzlinové poháry doplněné ovocem, karamelem a čokoládou. V letních měsících rozšiřujeme naši nabídku o ledovou tříšť a ledové nápoje.

Restaurace s cukrárnou a kavárnou je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část. Salónek je kuřácký a přední část restaurace, kde jsou boxy, dětský koutek a cukrárna je nekuřácký.

Majitelé restaurace Ladislava a Jan Pastvovi se starají o spokojenost návštěvníků již 9. rokem a to samozřejmě ve vnitřní části restaurace,ale v letních měsících i ve venkovních prostorách.

Zde můžete posedět v příjemném stínu stromů nebo pod slunečníky.

Na děti zde čeká velké pískoviště, domeček,houpačky,hračky, vše na umělém trávníku.

Je možné využít dětské stoličky pro nejmenší návštěvníky ve vnitřní i venkovní části restaurace.

Nápoje:

Nabízíme 5 druhů piva, nealkoholické nápoje. Pochutnáte si na kvalitních vínech z naší malé vinotéky, kde jsou především vína z Vinařství Skoupil, doplněné nabídkou vín z dalších vinařských oblastí.

Víkend:

Navštívíte-li naši restauraci U Pastvů o víkendu nabídneme vám různé speciality – např.vepřové hody,pečená vepřová kolena, svatomartinské husy, různě upravené kachny a samozřejmě nechybí ani příprava novinek a zajímavých gastronomických akcí .

Nabízíme denní menu z české kuchyně.

Kuchyně:

Naše restaurace je zaměřena na minutkovou kuchyni. Pokrmy jsou připravovány různými způsoby. Vdalší nabídce jídel nechybí ani klasická jídla z české kuchyně.

Cukrárna:

Zákusky od soukromých výrobců,různé druhy čajů, zmrzlinové poháry s ovocem.Horké, studené nápoje. Výborná káva – několik druhů, horké čokolády i čokolády připravované za studena.

 

 

Z široké nabídky dobrot si vyberou všichni návštěvníci naší restaurace.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU – MANŽELÉ PASTVOVI


Tel.: +420 605 777 896 | Email: terka.pastvova@seznam.cz
facebook